۱۲ نکته مهم درباره لاغری با دمنوش نیوشا

نکات مهمی که درباره دمنوش لاغری نیوشا باید بدانید و چه قبل از خرید دمنوش نیوشا و چه بعد از خرید دمنوش نیوشا باید یادتان باشد:

اگر قصد خرید پک لاغری نیوشا دارید نکات زیر را حتماً باید بدانید.

همانطور که در این پست نوشته شده به طور کامل به نکات قبل از خرید دمنوش لاغری نیوشا اشاره کردیم.

در این پست از وبلاگ نیوشا مکث سعی داریم به نکات مهمی اشاره کنیم که در زمان مصرف دمنوش نیوشا تاثیر فراونی برای رسیدن به کاهش وزن و لاغری دارد. رعایت این موارد در مصرف هر کدام از دمنوش های لاغری که در انواع پک لاغری نیوشا وجود دارد بسیار مهم است:

 

 • مصرف ۸ لیوان آب به طور متوسط در روز

مصرف ۸ لیوان آب در روز موقع مصرف پک لاغری نیوشا

همه ما می‌دانیم نوشیدن آب به کاهش وزن و لاغری کمک میکند. با مصرف دمنوش نیوشا به طور متوسط  میزان آب دریافتی بدن شما افزایش پیدا می‌کند. پژوهش‌ها و تحقیقات نشان دهنده‌ی این است که نوشیدن آب به میزان مشخص در کاهش وزن و سلامتی افراد کمک زیادی می‌کند.

نوشیدن آب باعث سوختن کالری بیشتری در بدن شما می‌شود، نوشیدن آب در کنار دمنوش نیوشا قبل از وعده‌های غذایی موجب کاهش اشتها شده و در نتیجه احتمال دریافت کالری اضافی روزانه را در شما به حداقل می‌رساند.
اگر از دمنوش لاغری نیوشا استفاده می‌کنید حتما این را به یاد داشته باشید که جذب مایعات بیشتر موجب کاهش وزن بیشتر خواهد شد، در واقع پک لاغری نیوشا باعث جذب بیشتر آب شده و سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد.

 • پرهیز از حذف وعده های غذایی، مخصوصاً صبحانه

کسانی که صبحانه را از وعده‌ی غذایی خود حذف می‌کنند، قند خون‌شان به پایین ترین مقدار خود می‌رسانند، بنابرین انرژی کمتری خواهند داشت و همین سبب گرسنگی بیشترشان در طول روز خواهد شد. در نتیجه‌ی حذف صبحانه، ریزه خواری و اشتهای خوردن ناهار و شام بیشتری را تجربه خواهید کرد و همین باعث جذب میزان کالری دریافتی بیشتری در بدن شما می‌شود.

 • فعالیت بدنی و تحرک فیزیکی  به مدت ۳۰ دقیقه بعد از دمنوش نیوشا ،  (خانواده بِری ها)

داشتن فعالیت بدنی اعم از پیاده‌روی تند و اصولی، دویدن (روی تردمیل یا در پارک)، دوچرخه سواری و رقص، بعد از مصرف دمنوش نیوشا مانند دمنوش بلوبری نیوشا ( یا همان دمنوش تمشک آبی نیوشا )، دمنوش کَرَن بری نیوشا و دمنوش میکس بری نیوشا ( یا دمنوش ریزمیوه نیوشا ) موجب می‌شود تا سطح چربی سوزی افزایش پیدا کند. توجه کنید که فعالیت های روزمره و خانه داری جزو این فعالیت‌ها به حساب نیامده و حتماً باید حداقل زمان این فعالیتهای ورزشی  ۴۵ دقیقه بعد از مصرف دمنوش نیوشا باشد.

 • حذف برنج از وعده‌ی شام و جایگزینی برنج قهوه‌ای به جای برنج سفید

اگر برای کاهش وزن خود از پک لاغری نیوشا استفاده می کنید بهتر است برنج سفید را حذف کنید و برنج قهوه‌ای را که دارای چگالی کمتری نسبت به برنج سفید است جایگزین آن کنید، در واقع با مصرف کمتری از برنج قهوه‌ای احساس سیری می کنید در حالی که کالری کمتری هم دریافت کرده‌اید. همچنین برنج قهوه‌ای سرشار از فیبر بوده و به هضم غذا نیز کمک می کند، مخصوصاً قبل از نوشیدن دمنوش نیوشا استفاده از برنج قهوه‌ای توصیه می‌شود.

 • حذف نان سفید و استفاده از نان سنگک یا نان سبوس‌دار

استفاده از نان سبوسدار و تیره در رژیم غذایی در کنار دمنوش نیوشا باعث کاهش چربی های شکم و پهلو می شود. این نان ها به دلیل دارا بودن ویتامین های B12، B14 و املاح مفید، به سادگی چربی های شکم و پهلو را از بین می برد.

 • حذف روغن کنجد و استفاده از روغن زیتون در طول دوره لاغری با دمنوش نیوشا

روغن زیتون دارای ویتامین E، پلی فنول ها و آنتی اکسیدان هایی است که با رادیکال های آزاد در خون مقابله می کند. همچنین روغن زیتون به کاهش سطح کربوهیدرات ها در بدن کمک کرده و به دفع چربی خون کمک شایانی می کند.

 • استفاده از قرص امگا ۳ و ویتامین D

استفاده از قرص امگا ۳ در کنار دمنوش نیوشا متابولیسم بدن شما را افزایش داده و موجب تنظیم ترشح انسولین، که عامل اساسی در از بین رفتن چربی های اضافی در بدن است، خواهد شد. همین امر موجب چربی سوزی بیشتر در بدنتان خواهد شد. همچنین مطالعاتی نشان داد که استفاده از قرص ویتامین D می تواند به مصرف غذاهای کمتر منجر شود که در نتیجه موجب دریافت کالری کمتری در بدن افراد می شود.

 • مصرف منظم و به موقع دمنوش نیوشا

یکی از موارد بسیار مهم برای کاهش وزن با دمنوش نیوشا مصرف مرتب و به موقع دمنوش نیوشا است.

 • حذف مواد قندی مصنوعی مانند شکر، نوشابه، آبمیوه های صنعتی و …

نوشیدن نوشیدنی های گازدار و با میزان شکر زیاد ژن های چاقی مفرط را تحریک و فعال کرده و بنابراین موجب افزایش وزن خواهد شد.

 • استفاده از خود میوه بجای آبمیوه

از خود میوه بجای آبمیوه استفاده کنید زیرا وقتی آب میوه را می گیریم فیبر آن از بین رفته و فقط یک لیوان آبمیوه سرشار از قند مصرف میکنیم که خود می تواند به عاملی برای افزایش وزن تبدیل شود.

 • حذف فست فود استفاده از مواد غذایی پروتئینی

فست فودها با وجود اینکه ممکن است حجم کمتری نسبت به غذاهای سنتی داشته باشند ولی کاملا پرکالری هستند. جالب است بدانید غذاهای پرکالری افراد را به مصرف بیشتر ترغیب می کنند.

 • خواب منظم و کافی

خواب نامنظم و دیرهنگام روند کاهش وزن با دمنوش نیوشا را مختل می کند و خود عاملی برای چاقی محسوب می شود.

 • دوری از استرس و اضطراب

باید از استرس و فشارهای عصبی دوری کنید ، استرس یکی از مهمترین عوامل چاقی و پرخوری است.

محصولات نیوشا سبک زندگی

دمنوش لاغری نیوشا برای رسیدن به وزن ایده آل

نیوشا مکث ( نیوشامکث ) نماینده فروش دمنوش نیوشا در تمام ایران

نیوشا مکس ( نیوشامکس ) مشاور فروش انواع پک لاغری نیوشا

برای لاغری با دمنوش نیوشا سایت نیوشا مکث بهترین مشاور شماست

لاغری با چای لاغری نیوشا در کوتاهترین زمان ممکن و بدون عوارض لاغری

لاغری با چای لاغری نیوشا بدون نیاز به رژیم های سخت ممکن می شود.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.